Gog.com: zimowa wyprzedaż i Fallouty za darmo!

Na stronie Gog.com ruszyła wielka zimowa wyprzedaż gier. Atrakcyjne ceny, promocje, niespodzianki i... Pierwsza część Fallouta, druga część Fallouta i Fallout: Tactics dostępne do pobrania w 100% bezpłatnie.

No i jak tu nie robić darmowej reklamy komuś, kto najpierw ogłasza, że jeśli zakupione przez nas gry z jakiegoś powodu nie zadziałają na naszym pececie, zwróci nam pieniądze, a teraz organizuje wyprzedaż porównywalną z tymi na Steamie?

Wydaje się, że polski Gog.com już niedługo będzie w stanie zagrozić platofmie Steam, jednak ja nie o tym. Promocje, wyprzedaże i niespodzianki – skupmy się na tym.

Codziennie na stronie Gog.com, pojawiać się będą nowe gry do kupienia w promocji. Organizatorzy obiecują zniżki na „klasyczne” tytuły dochodzące nawet do 75%. Do tego – każdego dnia, internauci będą wybierać zestaw gier, które pojawią się przecenione nawet o 80%.

Dla tych, którzy lubią ryzyko, do kupienia są „tajemnicze paczki”, czyli kolokwialnie rzecz ujmując: możecie kupić taniego kota w worku. My nabyliśmy już jedną taką paczkę i bez zdradzania jej zawartości, muszę powiedzieć, że nie czuje się zawiedziony.

Jeśli nie chcecie niczego kupować, zawsze zostają darmowe pozycje do pobrania, czyli: Fallout, Fallout 2 i Fallout: Tactics. Licencja na Fallouty od nowego roku zmienia właściciela, więc CD Projekt chciał pożegnać się z nimi w należyty sposób.

Do tego, gry kupione na Gog.com nie posiadają zabezpieczeń DRM.

0
Źródło: gog.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.