We wrześniu zombie przybędą do Polski

Polskie kino science fiction nie istnieje. Postapokalipsa to temat trudny i wymagający nie małego zaangażowania - efektów specjalnych, odpowiedniej muzyki, niebanalnych dialogów... Czy grupa pasjonatów odpowiedzialna za realizację "Hordy" sprosta temu wyzwaniu?

Serial w reżyserii Wiktora Kiełczykowskiego będziemy mogli obejrzeć we wrześniu na kanale YouTube „Hordy”. Tematyka zombie nie została jeszcze poruszana w polskim kinie dlatego tym ciekawiej zapowiada się ta internetowa produkcja. Pierwszy sezon serialu składać się będzie z ośmiu około 15-minutowych odcinków i przedstawi historię kilku bohaterów. W postacie wcielą się aktorzy, których może nie oglądaliśmy na srebrnych ekranach, ale którym trudno odmówić profesjonalizmu m.in. Gabriela Całun („Sztos 2”, „Barwy szczęścia”), Robert Wrzosek („Tajemnica Twierdzy Szyfrów”, „Dzień Kobiet”), Elżbieta Jędrzejewska („Samo Życie”, dubbing do „Diablo 3”). Poniżej możecie obejrzeć wypowiedzi aktorów oraz osób odpowiedzialnych za realizację.

Co ciekawe twórcy nie zdecydowali się na ukazanie pustynnych, egzotycznych krajobrazów, które często dominują w tego typu produkcjach. W „Hordzie” zobaczymy miejsca z okolic Warszawy, a więc scenerie typowo polską, okraszoną oczywiście stosownymi efektami specjalnymi. W samym pierwszym sezonie ujętych zostanie aż 25 lokalizacji i ponad setka aktorów. Na deser możecie obejrzeć poniżej trochę materiałów zza kulis

0
Źródło: Horda
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.