Najbardziej oryginalny bonus do przedpremierowego zamówienia gry jaki widzieliście

Koszulki, breloczki, zniżki na DLC, komiksy, plakaty - to wszystko już przerabialiśmy. Włoski oddział popularnej sieci sklepów GameStop w związku z nachodzącą premierą nadchodzącej na PS4 gry akcji "Infamous: Second Son" przygotował coś dużo bardziej intrygującego.

Główny bohater gry posługuje się niezwykłą mocą – kontroluje żywioł ognia, a unoszący się z kominów wentylacyjnych dym wykorzystuje jako środek transportu. Cóż zatem innowacyjnego można by wymyślić jako bonus do zamówień przedpremierowych? Może elegancki słoiczek pełen popiołu? Włoski GameStop wpadł na inny pomysł, związany bardziej z nazwą gry…

Oprócz dwóch puszek Red Bulla kupujący otrzyma także pudełko prezerwatyw świecących w ciemności… Użytkownicy forum NeoGaf śmieją się, że to całkiem sprytna kampania marketingowa uderzająca w graczy, którzy nie chcą mieć „drugiego syna” ;). Na pudełku opakowania widnieje napis ” Ciesz się swoją mocą. Oto dawka energii na eksplozję przyjemności”.

Niestety nie jestem pewna, czy opisywana tu akcja promocyjna jest prawdziwa. Na stronie GameStopu nie znalazłam takiego bonusu w ofercie przedpremierowej, ale może była ona tylko tymczasowa. Jedynym dowodem są mniejsze lub większe zrzuty ekranu (fot. powyżej). Nawet jeśli jest to tylko zwykły viral to całkiem zabawny. Wielu graczy wyraziło bowiem swoje szczere zainteresowanie takim niezwykłym gadżetem kolekcjonerskim…

Premiera „Infamous: Second Son” w Polsce zaplanowana jest na 21 marca br.

0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.