Nowy Firefox z integracją Delicious i Saavn

Desktopowa przeglądarka Mozilli została wzbogacona o możliwość integracji z kolejnymi serwisami społecznościowymi. Do Facebooka, Cliqz i Mixi dołączają Delicious i Saavn.

Mozilla udostępniła nową wersję przeglądarki Firefox dla systemów Windows, Mac, Linux i Android. Zmiany polegają głównie na zintegrowaniu dwóch nowych serwisów społecznościowych z przeglądarką. Dzięki integracji Delicious z Firefoksem można szybko udostępniać linki kontaktom ze swojej sieci Delicious z dowolnego miejsca w sieci. Delicious zapisuje i organizuje ulubione treści, podczas surfowania po sieci. Dostęp do tych treści można szybko uzyskać z poziomu panelu bocznego w Firefoksie.

Saavn, popularny serwis muzyczny z Indii, od teraz może być zintegrowany z Firefoksem. Saavn dla Firefoksa zapewnia prosty dostęp do hitów Bollywood i innej popularnej indyjskiej muzyki, podczas przeglądania sieci. Za pośrednictwem paska bocznego Saavn w Firefoksie uzyskać można dostęp do wykazu popularnych w poszczególnych regionach piosenek, najnowszych albumów, popularnych playlist i znanych stacji radiowych.

Zaktualizować przeglądarkę można klikając „Pomoc” na pasku zadań i następnie „O programie Firefox”, natomiast pobrać aplikację Mozilli można z tej strony.

0
Źródło: Mozilla
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.