Świt uroczych żywych trupów – dziś premiera Deadlings

Cierpiący na chroniczną samotność Śmierć, widząc masowe protesty ludzi niezadowolonych ze wszędająych się wszędzie zombiaków, uruchamia Projekt Deadling. Kupuje laboratorium i rozpoczyna testy na nadgniłych osobnikach.

Wspólna produkcja znanego, polskiego studia Artifex Mundi i Nimbi Studios (m.in. „300 Dwarves”) debiutuje dziś na Windows 8 i Windows Phone, a wkrótce pojawi się także na iOS, Android i Steam. Gra składa się ze 100 poziomów, które przetestują nie tylko nasz refleks, ale także zdolność strategicznego myślenia.

Naszym zadaniem będzie przeprowadzenie umarlaków przez najeżone pułapkami pokoje laboratorium. Do naszej dyspozycji oddane zostaną różne typy zombiaków: Bonesack to przykład pośmiertnego ADHD, który potrafi biegać i skakać jak nie przystało na trupa, wrażliwy Creep to nieumarła przyssawka, która przyczepia się do ścian i sufitów, a Lazybrain, prawdopodobnie były filozof z totalnym brakiem woli życia, pozwala sobą w pełni manipulować. Ostatnim przedstawicielem D-Teamu jest Stencher, entuzjasta tłustych, dorodnych mózgów, który opanował umiejętność latania na własnych gazach. By rozwiązać bardziej skomplikowane zagadki będziemy musieli przełączać się między bohaterami.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.