Dzisiejszy hit Sieci: Antygrawitacyjna deskorolka z powrotu do przyszłości

Piszą o tym wszyscy. Nieznany zespół naukowców z MIT opracował unikalną technologię, dzięki której udało im się stworzyć hoverboard, czyli antygrawitacyjną deskorolkę, o której marzyliśmy po obejrzeniu Powrotu do Przyszłości.

Może najpierw obejrzyjcie to wspaniałe nagranie:

W tym nagraniu jest chyba wszystko, co chciałbym zobaczyć w reklamie prawdziwego hoverboarda. Doktor Emmet Brown (Christopher Lloyd) wjeżdża na plan kultowym DeLoreanem, wyciąga z walizki deskorolkę i podaje ją samemu Tony’emu Hawkowi. Bardzo chciałbym, żeby to była prawda. Jednak Internet czuwa – zaraz po opublikowaniu filmu, ktoś zadał sobie trud przeanalizowania go klatka po klatce. Komuś coś umknęło:

Sama firma – startup Hovr też wydaje się wielce podejrzana. Jej założyciele mieli być naukowcami z wydziału fizyki MIT. Niestety nikomu jak dotąd nie udało się potwierdzić tej informacji. Jeden z „naukowców” został już zresztą zidentyfikowany jako aktor.

O co więc chodzi? Nie wiadomo. Jest to zapewne jakaś akcja promocyjna. Czego? Z pewnością dowiemy się jeszcze w tym miesiącu. W Sieci pojawiły się głosy, że jest to pierwsze promocyjne wideo nowej części Powrotu do Przyszłości. Cóż, jeśli tak, to mam nadzieję, że film będzie dobry.

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.