Intel Extreme Masters wystartowało!

Katowicki spodek już pęka w szwach.

Jeśli na IEM byliście już rok temu, to z pewnością wyrobiliście sobie własne zdanie o imprezie. Jeśli was tam nie było, a interesujecie się, bądź sami gracie w jedną z tych gier: League of Legends, World of Tanks, Starcraft II, CS:GO, Fifar, czy Hearthstone polecamy zarezerwować sobie weekend 15-16 marca 2014 i wybrać się na wycieczkę do katowickiego Spodka na Intel Extreme Masters 2014, gdzie łączna pula nagród wyniesie 250’000$.

Jest to obecnie największa impreza e-sportowa w Polsce, na której oprócz zmagań najlepszych graczy będzie można zapoznać się z najnowszymi gadżetami komputerowymi. W ramach IEM odbywają się bowiem również mini-targi związane ze światem technologii i, rzecz jasna, gier komputerowych. Swoje stoiska na imprezie będą miały takie firmy jak BenQ, Intel, Asus, Electronic Arts, SteelSeries, czy Komputronik.

My zachęcamy do wizyty w Katowickim Spodku przede wszystkim ze względu na tzw „klimat” imprezy. Widok rozwrzeszczanego i pozytywnie nastawionego tłumu ma w sobie coś magicznego, jeśli jest się fanem gier e-sportowych.

Wejście na imprezę jest bezpłatne, jednak wiąże się ono ze staniem w bardzo długich kolejkach. Dla osób, które cenią sobie swój czas, organizator przygotował opcję płatnych wejściówek. Więcej informacji na oficjalnej stronie IEM: http://www.esl.eu/pl/iemkatowice/, z kolei „strumień na żywo” dostępny jest tutaj: http://eslgaming.com/article/katowice-feed-now-live

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News