Oto najpopularniejszy tweet w historii

Wielka noc oscarowa już za nami. Twitter będzie ją jednak wspominał dość szczególnie. Jeden z wpisów na tym serwisie społecznościowym okazał się tak popularny i często podawany dalej, że cały serwis na chwilę przestał działać.

Nie działał ci wczoraj Twitter jak trzeba? Po części, to zasługa Ellen DeGeneres, znanej prezenterki telewizyjnej. Ta, na początku oscarowej gali, zdecydowała się zrobić sobie zdjęcie z grupą celebrytów. Wszak niecodziennie można sobie zrobić ” selfie” z Bradleyem Cooperem, Jennifer Lawrence, Julią Robers, Meryl Streep, Kevinem Spacey czy wreszcie Bradem Pittem…

DeGeneres wyciągnęła więc swojego Galaxy Note’a 3 i wykorzystała okazję na niezwykłą pamiątkę, po czym owym zdjęciem pochwaliła się na Twitterze. Post ten tak przypadł użytkownikom Twittera do gustu, że raptem w przeciągu kilkudziesięciu minut pobił wszystkie rekordy, nawet te ustanowione przez Baracka Obamę. W momencie pisania tego teksu, wpis DeGeneres został już retweetowany 2,3 miliona razy.

If only Bradley’s arm was longer. Best photo ever. #oscarspic.twitter.com/C9U5NOtGap

— Ellen DeGeneres (@TheEllenShow) marzec 3, 2014

A tak powstawała najsłynniejsza samo…róbka z tegorocznego rozdania Oskarów:

Zdjęcie wykonane zostało Samsungiem Galaxy Note 3. A to właśnie Samsung był jednym z głównych sponsorów tegorocznej gali…

0
Źródło: The Ellen Show
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.