Wiemy, po co nowemu HTC One dwa aparaty

Wiemy, po co nowemu HTC One dwa aparaty

Owa broszurka pochodzi od australijskiego operatora komórkowego Telstra. Dzięki niej potwierdzić możemy zgodność designu nowego HTC One z wcześniejszymi przeciekami, a ponadto jego nazwę – “The all new HTC One”, oznaczony dodatkowo kodem M8. Co jednak najważniejsze, dowiadujemy się po co właściwie tajwański producent wyposażył swój nowy smartfon w dwa aparaty cyfrowe.

Otóż “Duo Camera” pozwoli użytkownikowi ustawić ostrość na konkretny punkt i uzyskać efekt mocno rozmytego tła. Aparat umożliwi także uzyskanie trójwymiarowych fotografii i efektów. Pierwsze podejście HTC w tym kierunku (HTC Evo 3D) nie było zbyt udane.

Poza nowym aparatem, w smartfonie znaleźć mamy 5-calowy ekran o rozdzielczości 1080p, głośniki BoomSound z przodu obudowy, a także funkcję odblokowania telefonu za pomocą podwójnego stuknięcia w ekran.

Z ulotki wynika, że “zupełnie nowy HTC One” będzie kosztować 840 dolarów australijskich, czyli 760 dolarów amerykańskich, co natomiast przekłada się na kwotę powyżej 2300 złotych.