11. Sesja Linuksowa na żywo!

Już w ten weekend rozpoczyna się 11 Sesja Linuksowa (o której piszemy poniżej). Warto wiedzieć, że podczas konferencji dostępny będzie streaming na żywo. Transmisja odbędzie się przez platformę Youtube i rozpocznie się w obu dniach na około pół godziny przed rozpoczęciem prelekcji.
11. Sesja Linuksowa na żywo!

Na kilka dni po zakończeniu Sesji, rozdzielone nagrania poszczególnych wykładów, wraz z prezentacjami i innymi materiałami zostaną umieszczone na stronie

http://11.sesja.linuksowa.pl

Dzień 1:
https://www.youtube.com/watch?v=4moPEzhiVyo
Dzień 2:
https://www.youtube.com/watch?v=ie5_iH9knog

Tegoroczna edycja odbędzie się w 5 i 6 kwietnia. Tradycyjnie miejscem spotkania będzie Politechnika Wrocławska, a wstęp będzie bezpłatny. Jak co roku będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami panującymi w świecie otwartego oprogramowania i wysłuchać przygotowanych przez ekspertów wystąpień. Wykłady będą prowadzone przez doświadczonych programistów, administratorów i pasjonatów.

Swoje przybycie zapowiedzieli już m.in. Robert Partyka z Polskiej Grupy Użytkowników Linuksa i Michał Woźniak z Fundacji Wolnego i Otwartego Oprogramowania – informuje Grzegorz Głąbiński, I koordynator “Sesji Linuksowej” Na Sesję Linuksową zaproszeni są nie tylko studenci, ale także wszystkie osoby zainteresowane zagadnieniami nowych technologii i otwartego oprogramowania.

Podczas konferencji odbędą się konkursy w których będzie można wygrać “Sesyjne” gadżety, a pod koniec pierwszego dnia konferencji spotykamy się na mniej formalny middle-party w 212! Lifestyle Cafe w Galerii Handlowej Sky Tower. To już 11. edycja konferencji, której organizatorem jest Akademickie Stowarzyszenie Informatyczne.

Miejsce:

Strefa Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej (budynek C-18), ul. Hoene-Wrońskiego 10, Wrocław.

Agenda oraz więcej informacji znajduje się na stronie 11.sesja.linuksowa.pl