Kolejna świetna paczka od Humble Bundle za grosze

Nie dość, że wspomagamy twórców gier niezależnych, wpłacamy przy okazji pieniądze na dobroczynność, to jeszcze.. te gry są naprawdę niezłe. A to wszystko za ok. 18zł.

Jak pewnie już wszyscy wiecie, kupowanie paczek w serwisie Humble Bundle wygląda następująco. Pierwszy „pułap”, to tak naprawdę dowolna kwota, jaką zdecydujecie się wpłacić (na przykład symboliczną złotówkę). Za nią otrzymacie 5 tytułów:

Thomas Was Alone, Puzzle Bots, Dustforce, VVVVVV oraz Cave Story+. Od siebie polecam gorąco Dustforce, Thomas Was Alone i VVVVVV (mniej więcej w tej kolejności).

Dalej, decydując się na wpłatę co najmniej 6 dolarów (ok 18zł), oprócz powyższych 5 tytułów, dostaniecie kolejne 6:

Reus, Limbo, Cthulhu Saves The World, Mutant Mudds Deluxe, Lone Survivor i Element4l. Tu z kolei gorąco polecam Limbo, Element4l jest też bardzo ciekawe (i relaksujące), Cthulhu Saves The World z kolei spodoba się tylko tym, obdarzonym bardzo specyficznym poczuciem humoru oraz zamiłowaniem do stylu retro.

Wpłacając powyżej 10$ otrzymamy jeszcze grę Teslagrad. Dostępne są jeszcze opcje za 40$ i 100$, ale skierowane są one do kolekcjonerów, a ci już dawno odwiedzili Humblebundle.

Tak czy inaczej, gry można kupić tutaj: https://www.humblebundle.com/weekly

0
Źródło: Humblebundle.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.