Lenovo: nowe tablety z serii A z Androidem

Dobry przykład to dwa totalnie różne tablety z ekranem o przekątnej 7 cali.
Lenovo: nowe tablety z serii A z Androidem
Lenovo TAB A7-30

Lenovo TAB A7-30

Lenovo TAB A7-30

to kieszonkowe studio muzyczne, z z podwójnymi głośnikami przednimi i dźwiękiem w systemie Dolby (spotykanym zazwyczaj w większych i droższych modelach). Do tego dochodzi jeszcze czterordzeniowy procesor oraz… możliwość włożenia do tabletu karty SIM i zachowania łączności niemal w każdej sytuacji.

Lenovo TAB A7-50

Lenovo TAB A7-50

Natomiast Lenovo TAB A7-50, choć też z 7-calowym ekranem, znacznie lepiej sprawdzi się jako czytnik multimedialny. Jego panoramiczny ekran HD wyświetla ostrzejszy tekst i wyraźniejsze strony internetowe. Dzięki czterordzeniowemu procesorowi oraz 2-megapikselowej kamerze przedniej i kamerze tylnej, a także opcjonalnej łączności 3G dobrze nadaje się do czytania, przeglądania stron internetowych i pozostawania w kontakcie ze znajomymi. Tablet ten jest również dostępny w wersji A7-40 w hebanowym kolorze, z pamięcią wewnętrzną 8 GB i jedną, przednią kamerą.

Lenovo TAB A8-50

Lenovo TAB A8-50

Kolejny model jest już nieco większy i wyposażony w ekran 8-calowy HD.

Lenovo TAB A8

jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych i zapewnia wszechstronną rozrywkę. W nim także znajdziemy dźwięk w systemie Dolby i czterordzeniowy, wydajny procesor.

Największy z nowej czwórki tabletów to Lenovo TAB A10, wyposażony w wyświetlacz HD o przekątnej 10,1 cala. Plus system dźwiękowy z technologią Dolby, przez dwa głośniki przednie i czterordzeniowy procesor. Jak reklamuje go Lenovo – A10 to tablet dla prawdziwych kinomanów.


Tablety Lenovo z najnowszej serii A zaspokajają potrzeby aktywnych użytkowników, którzy mają różne wymagania. Najnowsze urządzenia w naszej ofercie to doskonałe produkty dla osób, które będąc poza domem lub w trakcie pordróży lubią słuchać muzyki, czytać e-booki lub oglądać wideo
— powiedział Daniel Malak, Consumer Business Manager w Lenovo Polska.

Nasze tablety z systemem Android oferują wiele ciekawych funkcj. Wierzymy, że nowe produkty, które są dostępne
w atrakcyjnych cenach, spełnią oczekiwania nawet nabardzej wymagających użytkowników

.

Nowe tablety z serii A z Androidem będą dostępne od II kwartału 2014 r. Ich ceny nie zostały na razie podane.