Nokia 225: zapas idealny?

Nokia 225: zapas idealny?

W ramach swojej akcji “połączenia kolejnego miliarda użytkowników z Internetem” Nokia wprowadza na rynek model 225 z ekranem o przekątnej 2,8″, który powinien zapewnić w miarę komfortowe przeglądanie Internetu za pośrednictwem przeglądarki Xpress Browser. W miarę, ponieważ rozdzielczość do najwyższych nie należy – 320 x 240 pikseli. Przeglądarka, dzięki usłudze w chmurze, ma pobierać mniej danych i działać szybciej, nawet w wolniejszych sieciach. Zainstalowane standardowo aplikacje Facebook i Twitter dają dostęp do serwisów społecznościowych bezpośrednio na ekranie

Nokia 225, przy 10,4 mm grubości, to najsmuklejszy telefon w historii firmy Nokia, posiadający charakterystyczne dla firmy Nokia kolorowe obudowy. Klawiatura telefonu Nokia 225 jest odporna na zachlapania i kurz. Aparatem fotograficznym o rozdzielczości 2 MP można skutecznie uwieczniać cenne chwile.

Telefon ma też radio FM i odtwarza pliki MP3 przez maksymalnie 51 godzin, a przechowywać je można na karcie micro SD o pojemności 32 GB.

Inteligentna funkcja obsługi dwóch kart SIM umożliwia ich szybkie i wygodne przełączanie w celu zarządzania kosztami transmisji danych.

Nokia 225 będzie dostępna w cenie 39 euro przed opodatkowaniem, co oznacza około 200 – 250 złotych w polskich sklepach.