Rusza sprzedaż Galaxy S 5!

Galaxy S 5
Rusza sprzedaż Galaxy S 5!

Do sprzedaży trafia dzisiaj smartfon Galaxy S 5, którego w ostatniej chwili koreański producent łatał w pocie czoła, by premiera odbyła się bez zakłóceń. Urządzenie wyposażone jest w 5,1-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości Full HD, 2,5-gigahercowy procesor, 16-megapikselowy aparat cyfrowy z funkcją kręcenia filmów Ultra HD, a także 2 GB pamięci RAM, baterię o pojemności 2800 mAh i odporną na kurz i wodę obudowę.

Sugerowana przez producenta cena Galaxy S 5 to 2999 PLN.

Na premierze nowego smartfona w centrach handlowych w Warszawie (Arkadia), Gdańsku (Galeria Bałtycka) i Łodzi (Manufaktura) będzie można wygrać telefon w kreatywnych konkursach.

Galaxy Gear

Oprócz smartfona, w sklepach pojawią się także lada chwila nowe inteligentne zegarki Samsunga. Gear 2 i Gear 2 Neo umożliwiają odbieranie lub pomijanie połączeń i wiadomości, czy przekazywanie różnorodnych powiadomień, w zależności od preferencji i przyzwyczajeń użytkownika.

Oba urządzenia pozwalają na sterowanie domowymi urządzeniami elektronicznymi (np. telewizorem czy dekoderem cyfrowym) za pomocą aplikacji WatchON Remote i wbudowanego sensora IrLED. Poza tym potrafią odtwarzać muzykę, zastąpić trenera fitness, a model Gear Neo ma aparat cyfrowy wbudowany w korpus, a nie pasek, jak miało to miejsce w przypadku Galaxy Gear.

Oba zegarki są kompatybilne z kilkudziesięcioma modelami smartfonów Galaxy. Ceny kształtują się następująco:

  • Samsung Gear 2: 1199 PLN
  • Samsung Gear 2 Neo: 899 PLN

Gear Fit

Samsung Gear Fit jest niezależnym urządzeniem, ale może także stanowić uzupełnienie smartfona. Opaska, oprócz mierzenia pulsu, na bieżąco przekazuje najnowsze powiadomienia ze smartfona Galaxy, informując użytkownika o połączeniach, e-mailach, SMS-ach i alarmach, a ponadto zapewnia dostęp do terminarza i aplikacji oferowanych przez innych producentów.

Cena Gear Fit to 799 PLN.