Samsung i Deezer łączą siły

Samsung i Deezer łączą siły

Firma Samsung Electronics nawiązała współpracę partnerską z Deezer – jednym z największych i najciekawszych serwisów muzycznych na świecie. Z okazji premiery smartfonu Samsung Galaxy S5 klienci uzyskają nieograniczony dostęp, przez sześć miesięcy, do ponad 30 milionów utworów w wysokiej jakości (bitrate 320kbps), zarówno w trybie online, jak też offline, dostępnych z poziomu smartfonu. Deezer to również rekomendacje muzyki, dostosowane do zainteresowań użytkowników, a także ciekawe aplikacje oraz kanały radiowe z ulubionymi wykonawcami.

Według badań rynku przeprowadzonych w 2013 roku przez grupę NPD, już prawie 1/3 posiadaczy smartfonów na świecie korzysta w swoich urządzeniach z serwisów strumieniujących muzykę.

Ewolucja cyfrowego rynku muzycznego jest niezwykle dynamiczna. Użytkownicy przywiązują dziś mniejszą wagę do fizycznego posiadania albumów, doceniając zdalny, czyli łatwiejszy i szybszy dostęp do muzyki. Partnerska współpraca z serwisem Deezer zapewni przyszłym posiadaczom Galaxy S5 wiele chwil wspaniałej rozrywki, zarówno w domu, podczas treningu czy też w drodze do pracy — powiedział Lee Epting, wiceprezes Samsung Electronics Media Solution Center Europe.

To przełomowe porozumienie. Samsung projektuje jedno z najbardziej innowacyjnych urządzeń na rynku, my tworzymy najbardziej intuicyjny i najlepiej spersonalizowany serwis muzyczny. Wspólnie możemy zagwarantować niezrównane przeżycia muzyczne — dodał Axel Dauchez, prezes serwisu Deezer.

Posiadacze Samsung Galaxy S5 zostaną poinformowani o możliwości skorzystania z bezpłatnego dostępu do serwisu Deezer podczas rejestracji nowego konta.