Transformer Book Trio, czyli trzy w jednym

Transformer Book Trio, czyli trzy w jednym

Bezprzewodową łączność w Transformer Book Trio zapewniają antena 802.11ac Wi-Fi i Bluetooth 4.0 w stacji PC oraz 802.11n Wi-Fi i Bluetooth 3.0 w tablecie. Niezależne baterie zamontowane w każdym z komponentów zapewniają nawet 13 godzin pracy na tablecie i 5 godzin pracy na laptopie bez potrzeby podłączania zewnętrznego źródła zasilania.

W trybie pracy notebooka z Windows 8, wielozadaniowość i wydajność energetyczną zapewnia procesor czwartej generacji Intel Core i7. Kiedy rozrywka liczy się bardziej niż wydajność pracy, można odczepić 11,6-calowy ekran od klawiatury i korzystać z niego jak z dotykowego tabletu z systemem Android i własnym dwurdzeniowym procesorem Intel Atom i do 64 GB wbudowanej pamięci.

Po połączeniu ekranu ze stacją dokującą można błyskawicznie przełączać się pomiędzy trybami pracy w systemie Windows 8 i Android 4.2 za pomocą przycisku Trio na klawiaturze urządzenia. Dane z jednego systemu będą dostępne na drugim, zapisane w pamięci zainstalowanej w tablecie. Jeśli do gniazda Mini DisplayPort lub Micro-HDMI w stacji PC podłączymy zewnętrzny ekran, uzyskamy niezależny stacjonarny komputer PC z systemem Windows 8. Oznacza, że z Transformer Book Trio mogą korzystać jednocześnie dwie osoby.

11,6-calowy ekran Asus Transformer Book to przede wszystkim obraz w rozdzielczości Full HD i technologia IPS, gwarantująca szerokie kąty widzenia (178 stopni). 10-punktowa, dotykowa matryca pojemnościowa nadaje się do obsługi systemów Windows 8 i Android. Podświetlana klawiatura i dotykowy touchpad podnoszą komfort pracy. Zarówno tablet jak i stację PC wyposażono w głośniki stereo z technologią audio Asus SonicMaster.