Ubisoft i NVidia kolejny raz łączą siły [wideo]

Na najnowszym materiale wideo Paul Vlassi - główny inżynier Ubisoftu - opowiada do czego została wykorzystana w grze technologia Nvidii. Czy rzeczywiście będzie to najbardziej realistyczny i piękny wirtualny świat, z jakim mieliśmy do czynienia do tej pory?

Od czasu prezentacji ostatniego zwiastuna Ubisoft lekko nie miał. Gracze byli wzburzeni faktem, że aktualna wersja gry nie dorównuje jakością tej, którą widzieliśmy 2 lata temu podczas targów E3. Producent zapewniał jednak, że finalna wersja gry na PC będzie wyglądała najlepiej ze wszystkich i nie powinniśmy się martwić o żadne niedostatki. Czy tak jest rzeczywiście?

Bez wątpienia najnowszy materiał jest lepszy niż prezentowane ostatnio fragmenty z gry na PS4. Cienie wyglądają faktycznie realistycznie dzięki nowej technologii HBAO+, a szczegóły miasta nastrajają nie mniej pozytywnie niż pierwotny film zapowiadający grę. Biorąc pod uwagę fakt, że Watch Dogs będzie grą z otwartym światem wygląda naprawdę dobrze. Dla wersji PC potwierdzono także rozdzielczość 4K jednak nie wiadomo jeszcze czy opcja ta pojawi się od razu na starcie, czy zostanie dodana po premierze.

By cieszyć się najbardziej szczegółową i płynną wersją Chicago pecety graczy będą musiały spełnić poniższe wymagania:

  • System: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) lub Windows 8 – tylko 64-bitowe wersje systemów
  • Procesor: 8-rdzeniowe – Intel Core i7-3770 @3.5 GHz lub AMD FX-8350 X8 @ 4 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Grafika: karta graficzna zgodna z DirectX 11 i 2 GB Video RAMu – Nvidia Geforce GTX 560 ti lub AMD Radeon HD 7850
  • DirectX: wersja 11
  • Przestrzeń na dysku: 25 GB

Watch Dogs zadebiutuje na pc oraz konsolach starej i nowej generacji już 27 maja.

0
Źródło: Slashgear.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.