W najnowszej części Gwiezdnych Wojen wystąpią:

Producenci najnowszego epizodu Gwiezdnych Wojen ujawnili dzisiaj oficjalnie nazwiska aktorów, których zobaczymy w siódmej części. Oświadczenie o długości jednego zdania brzmi następująco:

„W nowym filmie wystąpią John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson i Max von Sydow, a obok nich aktorzy z oryginalnej trylogii: Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew i Kenny Baker”.

Oznacza to, że w siódmym epizodzie zobaczymy Luke’a Skywalkera, Hana Solo, Leię, C3PO, R2D2 oraz Chewbaccę. Role dla „nowych” aktorów nadal pozostają tajemnicą, więc jak na razie możemy skupić się tylko na ich poprzednich wcieleniach: Glesson znany jest głównie z roli jednego z braci Wesley’ów (Harry Potter), Sydowa możecie kojarzyć z Siódmej Pieczęci Bergmana, z kolei Serkis ma talent do wcielania się w „nieludzi” – jego najbardziej znaną kreacją jest z pewnością Gollum z Władcy Pierścieni.

Pozostaje nam poczekać do 25 grudnia 2015 roku, żeby na własne oczy przekonać się, czy reżyser J.J Abrams, razem z powyższymi aktorami podoła zadaniu i stworzy coś na miarę starej trylogii. Trzymamy kciuki.

0
Źródło: Mashable
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.