Wystartował wiosenny Cyfrowy Giermasz w CDP.pl

Ledwo zakończyło się "wiosnobranie" w konkurencyjnym sklepie Muve.pl, a druga, cyfrowa platforma dystrybucyjna rozpoczęła własną promocję. Na wyprzedaży skorzystają nie tylko gracze, ale także czytelnicy e-booków i kinomaniacy.

Od dziś aż do wtorku na stronie sklepu cdp.pl znajdziecie mnóstwo przecenionych cyfrowych produktów – w sumie wyprzedaż obejmie aż 800 gier, książek i filmów. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że promocje zmieniają się codziennie.

Na tą chwilę gracze mogą zakupić w obniżonej cenie wybrane tytuły Ubisoftu jak Anno 2070 (32,99 zł) czy Ghost Recon: Future Soldier (16,99 zł); Artifex Mundi – Nightmares from the Deep: Pieśń Syreny (9,99 zł), Otchłań: Upiory Edenu (9,99 zł) i znane serie symulatorów: Symulator Służb Ratunkowych (12,99 zł), Symulator Wieży Kontroli Lotów (9,99 zł).

Mole książkowe może skuszą się na obniżki takich e-booków jak „Taniec ze Smokami cz.2” (26,99 zł), „W przededniu” (20,99 zł), „Gra Endera” (19,2 zł), czy serii o Wiedźminie (29,99 zł za tom). Także znaczna część filmów została obniżona o połowę. Kinomaniacy mogą zakupić „Blue Jasmine” (12,5 zł), „Hipnotyzera” (10 zł), „Łowców głów” (7,5 zł), „Zakochani w Rzymie” (12,5 zł) czy „Układ Zamknięty” (15 zł).

Pełna lista ofert dostępna jest pod

TYM LINKIEM.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.