Biurko i obudowa do peceta w jednym

Biurko i obudowa do peceta w jednym

Lian Li – firma zajmująca się sprzedażą wysokiej jakości obudów komputerowych – w sierpniu tego roku wypuści na rynek swoje dwa nowe modele biurek, w których pomieścimy całego peceta.Pod szklanym blatem obu biurek znajdziemy miejsce nawet na największe płyty główne (345 x 381 mm) i karty graficzne (do 400 mm), 10 dysków HDD i 7 wentylatorów.

Z przodu biurek znajdziemy półkę na klawiaturę oraz 4 porty USB i wyjście audio (8 portów w modelu DK-02X). Z prawej strony natomiast biurka zostały wyposażone w szufladę i wieszaki, na których powiesimy np. headsety czy inne gadżety. W obu biurkach znajdzie się także miejsce na to, by podłączyć 3 monitory.

Modele DK-01X i DK-02X różnią się szerokością i związanym z nią miejscem na komponenty. Pierwszy model posiada szerokość 90cm, drugi natomiast 1,25m. Mniejsze biurko kupimy za 989$ (około 3000 zł), większe kosztować nas będzie 1189$ (około 3600 zł). Sporo, zważywszy na to, że to jedynie obudowa komputerowa, a przecież musimy jeszcze ją czymś wyposażyć…