Coca-Cola gasi pragnienie budowlańców z Singapuru

Drony mogą posłużyć nie tylko do celów militarnych czy artystycznych. Coca-Cola postanowiła wykorzystać je w swojej ostatniej akcji charytatywnej.

Singapur to jedno z centrów światowego handlu i finansów. Niewielka ilość dostępnego gruntu pod budowę wymusza na inwestorach stawianie wieżowców – i to zarówno tych mieszkalnych jak i usługowych. Do prac na placach budowy często zatrudniani są robotnicy z innych krajów, którzy godzą się pracować za znacznie mniejsze pieniądze niż miejscowi. Z dala od przyjaciół i rodzin, pracujący na wysokościach budowlańcy czują się przygnębieni i samotni. Dlatego właśnie singapurski oddział Coca-Coli postanowił im przekazać szczególny dowód sympatii…

Mieszkańcy Singapuru szybko włączyli się do akcji. Wykonano 2734 zdjęcia wyrażające podziw, uznanie i podziękowanie za pracę jaką wykonują budowlańcy. Następnie wiadomości te przyczepiono do puszek Coca-Coli, które z kolei dostarczono w efektowny sposób na dachy wieżowców – wprost do rąk zdziwionych pracowników. Niektórzy z nich po raz pierwszy w życiu widzieli drony w akcji.

0
Źródło: Ubergizmo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.