Kuba Rozpruwacz, Frankenstein, Czerwony Kapturek

Arena of Fate to dynamiczna, wieloosobowa gra akcji na komputery PC i konsole, która pozwoli wcielić nam się w legendarnych bohaterów z baśni, legend i fantastycznych opowiadań.

Baron Münchhausen rzucający kulami armatnimi, Kuba Rozpruwacz żonglujący nożami, Robin Hood naparzający z łuku i Joanna d’Arc krocząca dumnie w jasnej zbroi. Pomysł na wsadzenie do jednej gry wszystkich znanych i lubianych bohaterów fantastycznych brzmi świetnie i może być jedną z największych zalet Arena of Fate. Niestety pojedynki w trybie 5 na 5 graczy, jak i sama nazwa gry, sugeruje nam, że będziemy mieć do czynienia z kolejną odróżniającą się jedynie czempionami grą typu MOBA, a więc będącą bezpośrednią konkurencją dla League of Legends czy Dota 2.

Pierwsze materiały z rozgrywki zobaczymy już w przyszłym miesiącu, a uczestnicy targów E3 będą mieli okazję po raz pierwszy zapoznać się na żywo z grą. Wszyscy zainteresowani mogą już dziś zapisać się do betatestów, które odbędą się latem tego roku. Nie wiadomo jeszcze czy Arena of Fate będzie produkcją F2P ani kiedy będzie mieć miejsca właściwa data premiery.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.