Polski crowdfundingowy rekord został właśnie pobity!

Dzięki czemu powstanie świetna gra planszowa!

Kto książek nie czytał, a lubi fantasy i science fiction, koniecznie niech nadrobi zaległości, a my przejdźmy już do tej całej crowdundingowej kampanii, co to pobiła rekord.

Do tej pory największą polską crowfundingową kampanią było Polak Potrafi, gdzie chodziło o organizację festwialu. Organizatorom udało się wtedy uzbierać niecałe 100 tysięcy złotych i do tej pory była to największa kwota, którą udało się zebrać w Polsce. Już nie jest – teraz rekord należy do Pana Lodowego Ogrodu – planszówka zebrała jak dotąd 124 511 PLN (z planowanych 60 000) i już niedługo trafi do sklepów.

Jakość polskich kampanii crowdfundingowych ciągle rośnie – coraz więcej projektów na polskich stronach typu wspieram.to przypomina te z Kickstartera i mamy nadzieję, że kolejne rekordy zaczną padać coraz częściej. Co do samej planszówki, to gorąco polecam – mieliśmy okazję przetestować ją na Pyrkonie. Więcej dowiecie się z oficjalnej strony projektu: https://wspieram.to/1119-gra-planszowa-pan-lodowego-ogrodu.html