Powstaje film dokumentalny o kultowych, polskich czasopismach o grach komputerowych

Secret Service, Gambler, Reset, Świat Gier Komputerowych - o tych tytułach nigdy nie zapomnimy.

„Thank you for playing” nie będzie zatem tylko filmem dokumentalnym o historii pism komputerowych. To będzie przede wszystkim okazja do odświeżenia wspomnień z tamtych lat, przypomnienia sobie kultowych artykułów oraz redaktorów, którzy z wielką pasją i humorem starali się dodać trochę kolorów do życia młodych ludzi w dobie braku dostępu do internetu.

W projekcie wezmą udział tak znane osobistości jak Marcin „Gulash” Górecki z Secret Service, Aleksy „Alex” Uchański z Top Secreta i Gamblera, Robert „Mr. Root” Korzeniewski z Secret Service czy Śledziu – jeden z najzdolniejszych polskich komiksiarzy publikujący swoje prace w większości czasopism. By dokument powstał konieczne jest jednak wsparcie internautów. Twórcy potrzebują 10 tys. zł na wyprodukowanie pełnometrażowego filmu. Kwota ta jest potrzebna na profesjonalny sprzęt, tłoczenie płyt i wysyłkę oraz odprowadzenie podatku.

Już po pierwszym dniu kampanii na portalu Wspieram.to udało się uzbierać 25% potrzebnej kwoty. Jeśli chcecie dorzucić swoją cegiełkę możecie wesprzeć produkcję filmu i równocześnie zarezerwować swoją cyfrową kopię w cenie 25 zł. Dostępna jest także opcja na płycie DVD za 49 zł oraz wyższe progi odblokowujące dodatkowe nagrody.