Tak wygląda HTC One M8 Prime

Tak wygląda HTC One M8 Prime

O samym smartfonie wiadomo już od pewnego czasu, znane są też jego przewidywane dane techniczne. Mówi się też o tym, że HTC One M8 Prime będzie wodoodporny, a jego obudowa wykonana będzie nie z metalu, ale z kompozytu metaliczno-ceramicznego, jeszcze mocniejszego, a równocześnie lekkiego i dobrze odprowadzającego ciepło.

Teraz możemy przekonać się, jak nowy topowy smartfon HTC będzie wyglądał, choć nie są to zdjęcia, ale grafiki. Zarówno ich wygląd, jak i źródło przecieku, wydają się jednak bardzo, bardzo prawdopodobne.

Tym, co jest jeszcze niewiadome, a wzbudza zrozumiałą ciekawość, jest moduł aparatu. Widać, że jest inny niż w HTC One M8 i wyraźnie wystaje poza obręb obudowy. Może to oznaczać, że wersja Prime jest po prostu znacznie cieńsza, ale być może HTC zdecydowało się na wyposażenie nowego smartfona w jakiś jeszcze ciekawszy, jeszcze bardziej skomplikowany moduł aparatu cyfrowego. Akurat ta firma lubi eksperymentować na tym polu, więc taka możliwość wydaje się dość prawdopodobna.