Twórca Flappy Bird zapowiedział szybki powrót gry

Wydawało się już, że "serial" informacji na temat gry Flappy Bird i jej pochodnych umarł sobie cichutko śmiercią naturalną, a jednak...

Po jakimś czasie przestaliśmy już pisać o kolejnych wydarzeniach, ofertach czy programach w jakiś tam sposób związanych z Flappy Bird. Ale tym razem wracamy do tematu, ponieważ na jej temat wypowiedział się sam twórca gry.

Dong Nguyen mówił już wcześniej o możliwości ponownego udostępnienia tej ekstremalnie prostej i zaskakująco popularnej gry w sklepach z aplikacjami mobilnymi. Był wtedy jednak mocno niekonkretny, a na pytanie o terminy odpowiedział wymijająco: „nie w najbliższej przyszłości”. Obecnie przeszliśmy na odpowiedź typu „wkrótce” (co prawdopodobnie oznacza sierpień tego roku), a na dodatek dowiedzieliśmy się kilku interesujących szczegółów.

Po pierwsze, w grze pojawi się tryb multiplayer. Nie wiem, jak wy, ale ja jestem naprawdę ciekawy, jak zostanie zrealizowany, bo pomysłów mam co najmniej kilka. Po drugie, twórca gry zapowiada, że nie będzie już ona tak uzależniająca (to właśnie był główny powód, dla którego wycofał Flappy Bird ze sklepów internetowych).

Wygląda na to, że gorączka Flappy Bird może okazać się chorobą nawracającą…

0
Źródło: Techcrunch.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.