UpRight pomoże Ci odzyskać prawidłową postawę

UpRight pomoże Ci odzyskać prawidłową postawę

Zapewne pamiętacie z telewizji Pajączka – akustyczny sygnalizator nieprawidłowej postawy, który przymocowywało się na plecach. UpRight opiera się praktycznie na tym samym pomyśle, ale robi to w o wiele nowocześniejszy i dyskretniejszy sposób.

Po pierwsze UpRight jest niewielki, a jego umiejscowienie w odcinku lędźwiowym sprawia, że praktycznie nie odznacza się pod ubraniem. Po drugie nie wydaje pisków, które zwracałyby uwagę całego otoczenia, a jedynie dyskretnie wibruje dając nam znać, że powinniśmy się wyprostować. Po trzecie zaś dzięki integracji ze smartfonem (iOS lub Android) zyskujemy doskonałe narzędzie analityczne, które pokaże nam w jakich godzinach garbimy się najczęściej, a to pozwoli też lepiej zrozumieć nieprawidłowe nawyki. Wykorzystanie smartfona pozwoli także na bieżąco śledzić postępy nad poprawą naszej sylwetki co może zadziałać tylko motywująco.

UpRight zbiera aktualnie fundusze na portalu Indiegogo. Urządzenie można zamówić tam za 59$. Przewidziany termin dostawy do marzec przyszłego roku. Gdy UpRight trafi do masowej sprzedaży twórcy zamierzają go sprzedawać za cenę 129$.