3 nowe tytuły Electronic Arts otrzymają obsługę AMD Mantle

Firma AMD pochwaliła się tym, że Electronic Arts dodało obsługę Mantle, nowego API graficznego firmy AMD, do trzech nowych gier: Battlefield Hardline, Dragon Age: Inquisition oraz Plants vs. Zombies: Garden Warfare. Dołączą one do powiększającego się katalogu ponad 40 tytułów, które obsługują bądź będą obsługiwać API firmy AMD. Wszystkie te trzy gry są napędzane przez silnik graficzny Frostbite 3.

Najnowszy tytuł z serii Battlefield, czyli Battlefield HardlineTM śledzi losy Nicka Mendozy, który przemierza świat w poszukiwaniu zemsty na swoich dawnych przyjaciołach z jednostki specjalnej.

Dragon Age: InquisitionTM to najnowsza odsłona klasycznej serii studia BioWare, w której legendarni herosi próbują przywrócić porządek w miarę jak prowadzisz swoją Inkwizycję i ścigasz odpowiedzialnych za chaos. Ta najnowsza gra BioWare łącząca przygodę z akcją to niezrównana opowieść w olbrzymim, zmieniającym się świecie. Odkrywaj ukryte jaskinie, walcz z niezwykłymi stworzeniami i ciesz się światem, który reaguje i zmienia się w zależności od Twojego, unikalnego stylu rozgrywki.

Plants vs. Zombies: Garden WarfareTM to akcja, która wrzuca Cię okopy trybów kooperacji i multiplayer. Wysadzaj zombie i rośliny w pełnym min świecie, który zapewnia połączenie zabawy tradycyjnej strzelanki z odświeżającym humorem starcia między roślinami i zombie. Ta napędzana przez zaawansowany silnik Frostbite 3 gra to nowe, pełne akcji doznania w potężnym, trójwymiarowym świecie, który przesycony jest kolorem i walką.

„Przy ponad 50 deweloperach, którzy aktywnie wspierają Mantle, jesteśmy niezwykle podekscytowani tym, jak szybko wizja naszej firmy nabiera kształtu i rozpędu,” powiedział Ritche Corpus, director of ISV gaming and alliances w AMD. „Cieszy nas bardzo to, że od czasu premiery w grze Battlefield 4 Mantle zwiększa swoje oddziaływanie i wkracza do kolejnych, topowych tytułów EA.”

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.