GTA V w końcu także na PC!

Najbardziej dochodowa gra ostatnich lat, super pozytywnie przyjęta przez recenzentów i samych graczy, dostępna wyłącznie na PS3 i Xbox 360 jeszcze w tym roku trafi na pozostałe platformy.

Największy i najbardziej dynamiczny otwarty świat, jaki do tej pory stworzono, zostanie jeszcze bardziej dopracowany. Grand Theft Auto V łączy w sobie doskonałą fabułę i trzymającą w napięciu rozgrywkę, a gracze mogą swobodnie wcielać się w trójkę bohaterów i dzięki temu poznawać każdy niuans intrygującej opowieści.

Wersja na PC będzie prezentować najwyższy poziom oprawy wizualnej – możemy spodziewać się wyższej rozdzielczości, zwiększonego natężenia ruchu ulicznego, dłuższego dystansu renderowania obiektów, zmian w sztucznej inteligencji, nowej fauny, wyglądu wody oraz efektów pogodowych i modelu zniszczeń. Ponadto wersja ta posiadać będzie program do edycji wideo, który pozwoli na tworzenie zaawansowanych materiałów filmowych.

W dniu premiery na PC w GTA Online dostępna będzie cała opublikowana do tej pory zawartość oraz wszystkie możliwości rozgrywki, w tym nowe uzbrojenie, dziesiątki pojazdów, posiadłości i opcje zmiany wyglądu swojej postaci. Dodatkowo

gracze będą mogli przenieść swoje obecne postacie z GTA Online na wybraną platformę PlayStation4, Xbox One lub PC

.

Premiera gry na komputery PC i konsole nowej generacji ustalona jest na jesień tego roku.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.