LG G3 zadziwia czasem działania na baterii!

LG G3 zadziwia czasem działania na baterii!

LG G3 zostało bardzo dobrze przyjęte przez rynek, o czym świadczy między innymi fakt, że pod względem dynamiki sprzedaży (na razie w Korei) wielokrotnie przewyższyło Samsunga Galaxy S5. Domyślaliśmy się, że zawdzięcza swój sukces bardzo dobremu wyposażeniu (zwłaszcza ekranowi o rozdzielczości QHD, czyli 1440×2560 pikseli), natomiast deklaracje LG o “zaawansowanych systemach optymalizacji zużycia energii” wsadziliśmy między zbędne, marketingowo-reklamowe ozdobniki.

Tymczasem okazuje się, że nie były to tylko czcze przechwałki. Akumulator o pojemności 3000 mAh pozwolił LG G3 wygrać ze wszystkimi najważniejszymi konkurentami (a warto przy okazji przypomnieć, że jest to akumulator wymienny). W teście przygotowanym przez portal PhoneArena topowy smartfon LG równo przejechał się po konkurentach:

Co ciekawe, G3 wygrał równocześnie w innym teście, badającym czas potrzebny do pełnego naładowania akumulatora. Tym razem różnica między zwycięzcą a drugim z kolei Samsungiem Galaxy S5 jest minimalna, ale… pierwsze miejsce to pierwsze miejsce:

Cóż, wygląda na to, że LG po raz kolejny udało się wypuścić na rynek naprawdę bardzo udany telefon. LG G3 jest – jak widać na wykresach powyżej – dopracowany pod każdym względem.