PocketBook Aqua już na polskim rynku

PocketBook Aqua, czytnik oznaczony symbolem IP57, będącym gwarantem wodoodporności do jednego metra i zabezpieczenia przed wnikaniem pyłu, jest już dostępny w Polsce w rekomendowanej cenie 529 zł.

PocketBook dosłownie na kilka dni przed wakacjami wprowadził do swojej oferty czytnik, który można używać w każdych warunkach pogodowych – w pełnym słońcu, w deszczu, na brzegu basenu, a nawet na plaży. Model Aqua jest lekkim, ważącym 170 gramów czytnikiem wyposażonym w sześciocalowy dotykowy wyświetlacz E Ink Pearl.

Urządzenie wyposażone jest w 4 GB pamięci wewnętrznej i wbudowane łącze Wi-Fi, przydatne nie tylko do przeglądania stron internetowych, ale także wymiany plików z kontem w usłudze Dropbox.

„Zdarza się, iż z powodu natłoku obowiązków nie mamy czasu w ciągu roku sięgnąć po książki, które chcielibyśmy przeczytać. Często właśnie podczas wakacji nadrabiamy te zaległości,” — mówi Maksym Zhelezniak, Szef Działu Sprzedaży PocketBook S.A. na obszar Europy Środkowej i Wschodniej.

„PocketBook Aqua jest świetnym rozwiązaniem, które pozwoli nam zabrać ze sobą nawet kilka tysięcy lektur – dla każdego członka rodziny. Jest to czytnik, któremu bezdroża, plaże, jeziora, czy tylko weekendowe wycieczki na łono natury nie są straszne. Aqua jest odporny na wodę i drobiny pyłu. To czytnik – kompan, na którego wszędzie można liczyć,” — przekonuje Zhelezniak.

Dodatkowym udogodnieniem dedykowanym czytnikowi PocketBook Aqua są okładki (w cenie ok. 100 zł), które chronią urządzenie przed zarysowaniami i podnoszą jego atrakcyjność wodoodpornego rozwiązania. Sam PocketBook Aqua jest dostępny w dwóch wariantach – ciemno niebieskim i białym.

0
Źródło: PocketBook Aqua
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.