CD PROJEKT RED zapowiada darmową grę mobilną The Witcher Battle Arena

CD PROJEKT RED, twórcy twórcy gier z serii Wiedźmin, przy współpracy z Fuero Games, tworzą The Witcher Battle Arena - darmową grę mobilną typu MOBA, osadzoną w świecie Wiedźmina.

„Urządzenia mobilne są teraz niesamowicie potężne, a grafika którą są w stanie generować jest naprawdę piękna. Nadszedł czas, kiedy możemy bez technologicznych barier przenieść bohaterów ze świata wiedźmina do prawdziwie darmowej gry mobilnej,”

powiedział Adam Badowski, szef studia CD PROJEKT RED.

The Witcher Battle Arena to gra z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), w której przejmujesz kontrolę nad najpotężniejszymi bohaterami ze świata Wiedźmina. Zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych, Battle Arena łączy przystępność rozgrywki z doskonałym balansem i niezliczoną ilością strategii, które gracze mogą stosować na polu bitwy.

W Battle Arena szóstka bohaterów staje do walki o zdobycie i utrzymanie trzech punktów kontrolnych. Szybkie i intensywne potyczki, intuicyjny system rozwoju postaci oraz możlwość tworzenia unikalnych kombinacji przedmiotów sprawiają, że The Witcher Battle Arena to idealna gra na urządzenia mobilne. Będziemy mogli zagrać wiedźminem Letho, krasnoludzkim awanturnikiem Zoltanem Chivayem, czy potężną czarodziejką Filippą Eilhart, i korzystać ich zróżnicowanych umiejętności, aby zyskać przewagę nad przeciwną drużyną i zmiażdżyć ją w boju.

„W świecie pełnym przelej-forsę-aby-wygrać, to, co my jako studio cenimy najbardziej to uczciwa i dobrze zbalansowana rozgrywka,”

powiedział Tadek Zieliński, Analityk Kreatywny w CD PROJEKT RED. ”

W Battle Arena chodzi przede wszystkim o umiejętności–spędziliśmy setki godzin planując, aby ta gra była wzorem jeśli chodzi o uczciwą rozgrywkę”

dodaje Zieliński.

Zaprojektowana przez CD PROJEKT RED, stworzona we współpracy z Fuero Games, gra The Witcher Battle Arena będzie miała swoją premierę w czwartym kwartale 2014 roku na platformach: iOS, Android, Windows Phone i Windows (tablety). Planowane są również aktualizacje, które rozbudują rozgrywkę zarówno o nowe postacie, jak i tryby gry.

„Cały zespół Fuero Games jest bardzo dumny możliwością pracy nad grą dla tak dużej i zaangażowanej społeczności, jaką może pochwalić się seria Wiedźmin. Jestem przekonany, że nasze umiejętności w tworzeniu multiplayerowych gier mobilnych, połączone z kreatywnością ludzi z CD PROJEKT RED, sprawią, że stworzymy grę, do której będziecie chcieli wracać,”

powiedział Stanisław Fiedor, CEO, Fuero Games.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.