Extensa 15 idealnym partnerem do pracy?

Extensa 15 idealnym partnerem do pracy?

zięki baterii o jednej z największych pojemności w swoim segmencie, notebooki z serii Extensa 15 mogą pracować przez 7 godzin. Waga wynosząca 2,5 kg ma sprawiać, że urządzenia są wygodne w noszeniu. Ponadto, każdy notebook z serii Extensa 15 posiada wbudowaną aplikację AcerCloud, która umożliwia bezprzewodowy dostęp do dokumentów i plików multimedialnych na wszystkich urządzeniach, niezależnie od miejsca.

Precision Touchpad obsługuje sześć podstawowych gestów systemu Windows 8, a liczba niezamierzonych kliknięć i ruchów kursora ulega ograniczeniu, jak nas zapewnia Acer, o 94%. Klawiatura typu Chiclet charakteryzuje się skokiem wynoszącym 1,7 mm, szerokim rozstawem klawiszy oraz pełną klawiaturą numeryczną. Ponadto, pokryta jest powłoką odporną na odciski palców.

Notebooki z serii Extensa 15 wyposażone są w dwa głośniki oraz mikrofon oparty na technologii MEMS (Micro Electro Mechanical Systems), która zabezpiecza go przed uszkodzeniem i zapewniać ma o 5 dB większą czułość niż w większości mikrofonów na rynku. Wyświetlacz LED z matową matrycą jest dostępny w dwóch rozdzielczościach: HD (1366×768 pikseli) oraz FullHD (1920×1080 pikseli). Dla użytkowników wymagających większej mocy obliczeniowej układu graficznego, dostępne są wersje z kartą Nvdia GeForce 800M.

Acer Extensa 15 jest wyposażony w napęd optyczny obsługujący dyski M-DISC. Nowe rozwiązanie do przechowywania danych jest odporne nawet na ekstremalne warunki, a zapisane na nim dane są niemożliwe do nadpisania lub usunięcia. Po zapisaniu na dysku M-DISC, dane mogą być przechowywane nawet przez 1000 lat.

Więcej:Acer