Multikino wprowadza ofertę Unlimited

Chodź do kina codziennie w ramach jednego abonamentu!

Chodzenie do kina to kosztowne hobby. Średnia cena biletu na seans 2D to w zależności od miasta około 21-31 zł. Pomijam już kwestię jedzenia i picia, które najczęściej kosztuje drugie tyle. Raz w miesiącu można się wybrać do multipleksu, ale repertuar zmienia się szybko i nie zawsze w ten sposób zdążymy obejrzeć wszystkie filmy, które nas interesują. Oczywiście zawsze można nieco zaoszczędzić korzystając z promocji typu „Środy z Orange”, czy „Wtorki z Facebookiem”, ale nie zawsze zgadza się to z naszym grafikiem zajęć. Idealnie byłoby chodzić do kina wtedy, kiedy ma się na to ochotę i bez nerwowego spoglądania w portfel.

Na zachodzie istnieją już oferty dla stałych klientów. Przykładowo w sieci kin Cineworld można wykupić abonament w wysokości 16 funtów, za który możemy oglądać filmy bez limitu. Cena jest niesamowicie korzystna bo droższa jedynie o 3 funty od standardowego biletu na jeden seans. Koszt takiego abonamentu zwraca się już przy drugiej wizycie w kinie.

Podobną, choć nieco mniej korzystną drogą postanowiło kroczyć Multikino. Za 79 zł możemy wykupić miesięczny karnet, który umożliwi nam obejrzenie jednego filmu (2D lub 3D) dziennie, co w przeliczeniu na 30 dni daje nam cenę 2,63 zł za seans. Dodatkowo otrzymamy także 15% rabatu na drugi bilet i zestaw dla dwojga. Gdzie kryje się haczyk? Oferta Multikino Unlimited dostępna jest na razie wyłącznie dla abonentów sieci NC+, którzy zdecydują się zawrzeć umowę na minimum 9 miesięcy. Każdy abonent ma możliwość zakupu 4 karnetów dla członków rodziny lub przyjaciół.

Niewykluczone jednak, że z czasem Multikino rozszerzy swoją ofertę o wszystkich zainteresowanych. Bylibyście nią zainteresowani, czy jednak preferujecie oglądanie filmów z poziomu własnej kanapy?