Nowa AutoMapa na iOS-a ma nas zachwycić

Płynna grafika dzięki OpenGL, możliwość zarządzania Użytecznymi Punktami dzięki Miplo.pl i najnowsze mapy Polski i Europy. To cechy AutoMapy iOS 5, dostępnej już w AppStore.

Najnowsza AutoMapa 5 dla iOS to przede wszystkim duże przyspieszenie grafiki. W ułamku sekundy można płynnie przesunąć, obrócić i pochylić mapę. Dzięki zastosowaniu technologii OpenGL animacje mają być płynne przy jednoczesnym zachowaniu danych takich, jak budynki 3D, rzeki, jeziora czy tereny zielone.

AutoMapa iOS 5.0 to również wszystkie funkcje serwisu Miplo.pl. Blisko 650 tys. Użytecznych Punktów opracowanych przez społeczność zrzeszoną wokół AutoMapy może być teraz synchronizowane, dodawane i grupowane dokładnie według własnych preferencji.

Wraz z nową wersją użytkownicy otrzymali również mapy 1406. Wspólnie z systemem AutoMapa/ Targeo Traffic pozwalają one pokonać korki i sprawnie dotrzeć do celu podróży Zawierają m.in pierwszy odcinek Trasy Średnicowej w Toruniu, nową organizację ruchu w Kłodawie i Jeleniej Górze a także nowe obwodnice Radomska, Uciechowa i Sieniawki. Zaktualizowany został również pikietaż na nowych odcinkach dróg krajowych oraz punkty adresowe.

Mapy wykorzystywane w AutoMapie i serwisie Targeo.pl są opracowywane w taki sposób, aby łączyć pewność działania map off-line z zaletami rozwiązań on-line. Znalazły się w nich odcinki dróg, które zostaną uruchomione w najbliższej przyszłości, a ich odblokowanie i udostępnienie użytkownikom nastąpi poprzez technologię LiveDrive! Wśród nich jest m.in nowy most na Wiśle w Połańcu wraz z drogami dojazdowymi, II etap obwodnicy Jastrzębia-Zdroju, obwodnica Gościna, kolejny etap śródmiejskiej obwodnicy Koszalina, kolejny fragment Drogowej Trasy Średnicowej, południowo-wschodnia obwodnica Przemyśla oraz odcinek trasy S5 Kaczkowo – Korzeńsko.

AutoMapa 5 dla systemu iOS dostępna jest w App Store. Starter aplikacji, kosztujący 0,89 Euro pozwala na 7 dniowe skorzystanie ze wszystkich funkcji programu. Po tym czasie użytkownicy mogą wybrać jedną z ofert cenowych:

AutoMapa Polska dla iOS

  • Licencja 7 dniowa: 2,69 Euro
  • Licencja 90 dniowa: 9,99 Euro
  • Licencja 366 dniowa: 23,99 Euro

AutoMapa Europe dla iOS

  • Licencja 7 dniowa: 4,99 Euro
  • Licencja 90 dniowa: 16,99 Euro
  • Licencja 366 dniowa: 39,99 Euro
0
Źródło: Aqurat
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.