Oferta PlayStation Plus na sierpień

Jeśli znów liczyliście na któryś z tytułów AAA na PS4 obejdziecie się smakiem. Oferta znów najciekawiej wypada na PS Vitę, choć wszystko zależy od tego, jak bardzo kochacie gry niezależne. Tych jest bowiem w tym miesiącu prawdziwe oblężenie.

Prawdopodobnie musi upłynąć więcej czasu zanim w Plusie pojawią się takie tytuły jak Killzone: Shadow Fall czy Knack dla PS4. Ta platforma ma niezmiennie od samego początku najmniej ciekawą ofertę. I choć gry oferowane na nią nie są same w sobie złe to jednak nie ukazują nawet i w połowie mocy nowej generacji. Tak też będzie i tym razem.

Road Not Taken to świeżynka, która jeszcze nie miała swojej premiery. Akcja toczy się w mistycznym lesie podczas śnieżycy, a naszym celem jest odszukanie zaginionych dzieci, rozwiązywanie kolejnych łamigłówek i przetrwanie. Pod względem mechaniki jest to połączenie roguelike z losowo generowanymi planszami i gry logicznej. FEZ-a nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Zdobywca wielu nagród na polach sceny niezależnej. Mieliśmy go już w Plusie na PS3 i na Vicie, zatem do trzech razy sztuka;).

Starsza konsolka otrzyma Crysisa 3 oraz Proteusa – grę, którą bardziej określiłabym mianem „artystycznego doznania”. Mi przypadł do gustu na 30 minut. Raczej tylko dla fanów gier eksploracyjnych, których pikseloza nie kłuje po oczach.

PS Vita oprócz LEGO: Harry Potter lata 5-7 otrzyma Metrico – nowy tytuł platformowy, w którym przyjdzie nam podróżować po… infografikach i wykresach. Oferta zostanie zmieniona w najbliższą środę – 6 sierpnia.

Pełne wersje dla PS4:
  • Road Not Taken
  • FEZ
Pełne wersje dla PS3:
  • Crysis 3
  • Proteus
Pełne wersje dla PS Vita:
  • LEGO: Harry Potter lata 5-7
  • Metrico
0
Źródło: PS Blog
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.