Polska gra Tormentum doczekała się wersji demo

Trzyosobowe, gdyńskie studio Oh Noo zbiera fundusze na dokończenie gry przygodowej, która wyróżnia się nie tylko mrocznym klimatem, ale też przepiękną, surrealistyczną oprawą graficzną inspirowaną pracami H.R. Gigera czy Zdzisława Beksińskiego.

Fabułamoże nie prezentuje się zbyt oryginalnie

, ale za to oprawa wizualna jest oszałamiająca. Oh Noo Studio potrzebuje jeszcze około 20 tygodni by ukończyć grę, przetłumaczyć ją profesjonalnie na język angielski (na razie tworzona jest w języku polskim). W planach jest także dubbing w obu wersjach językowych, ale na to wszystko potrzebne są pieniądze.

Dlatego studio postanowiło wystartować z kampanią na portalu Indiegogo. Za kwotę 9$ możecie tam wesprzeć produkcję i otrzymać egzemplarz gry. Za wyższe kwoty standardowo twórcy przygotowali różnego rodzaju bonusy np. t-shirty, torebki, artbooki, soundtracki itp.

A jeśli płacenie za kota w worku nie jest w waszym stylu, to zapraszamy do zagrania w udostępnioną właśnie wersję demo gry, którą można pobrać stąd: https://www.dropbox.com/s/d47wnzgy3v0rogq/Tormentum_demo_win_PL.zip (PC) https://www.dropbox.com/s/psiqpmi6sxr2jgf/Tormentum_demo_OSX_PL.zip (OS X)

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.