PS4 w komplecie z DriveClub pojawi się także w Polsce

Wyścigi samochodowe nastawione na rozgrywkę sieciową zadebiutują na konsoli PS4 8 października tego roku. Jeśli nie posiadacie jeszcze konsoli nowej generacji i jesteście fanami serii Motorstorm, warto rozważyć zakup poniższego zestawu.

W Europejskich sklepach, w tym także w Polsce, powyższy zestaw pojawi się już niebawem. Za konsolę PS4 z jednym DualShockiem i grą DriveClub zapłacimy 439,99 Euro. Tym samym zaoszczędzimy około 20 Euro, gdybyśmy planowali zrobić zakupy osobno.

Evolution Studio opublikowało także dwa krótkie materiały, na których zobaczyć można jak zachowuje się pojazd w trakcie opadów deszczu. Warunki atmosferyczne będą zmieniały się dynamicznie – przykładowo w górach spotkamy większe opady śniegu na trasach położonych wyżej. Możemy spodziewać się mżawek, przelotnych ulew, burz z błyskawicami i prawdziwych zamieci śnieżnych. Twórcom zależy na tym, by gracz miał także możliwość kontroli nad systemem pogody, by każdy wyścig był widowiskowy i niezapomniany. Niestety efekty prac studia nie będą widoczne od razu – by cieszyć się dynamicznie zmieniającą się pogodą trzeba będzie pobrać łatkę, która będzie dostępna tuż po premierze.

Źródło: PlayStation Blog
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.