Rusza druga edycja konkursu “Zrób to z Lenovo”!

Rusza druga edycja konkursu “Zrób to z Lenovo”!

Kim jest DO’ers? To osoba, która nie boi się wyzwań. Ktoś, kto podąża za swoimi marzeniami, przełamuje stereotypy i uparcie zmierza do wyznaczonego przez siebie celu. Każdy DO’ers posiada TO COŚ, co pozwala mu postrzegać świat w sposób zupełnie unikalny. Nieważne czy pasją DO’ersa jest grafika komputerowa, projektowanie ubrań, czy jazda na desce. Ważny jest styl bycia, pozytywne myślenie i otwarty umysł.

Lenovo chce dotrzeć do takich osób, poznać je lepiej i pomóc im w spełnieniu ich aspiracji. Cząstka DO’ersa tkwi w każdym z nas – trzeba ją jedynie w sobie odkryć! Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, a zgłosić się do niego może każda osoba, która ukończyła 18 lat lub która nie osiągnęła pełnoletności, ale uzyskała stosowną zgodę rodziców lub opiekunów.

Rejestracja do drugiej edycji konkursu “Zrób to z Lenovo” odbywa się za pośrednictwem strony www.zrobtozlenovo.pl. Po założeniu konta i uzupełnieniu swojego profilu, każdy DO’ers będzie mógł dzielić się z innymi swoją pasją i marzeniami oraz pokazać to, co robi najlepiej.

W poprzedniej edycji zwyciężczyni – Jaga Słowińska – otrzymała nagrodę w wysokości 30 000 złotych. W nowej odsłonie zmagań nagrody będą równie atrakcyjne. Szczegóły wkrótce!

Nie słuchaj tego, co mówi świat! Odważ się i pokaż wszystkim, że jesteś DO’ersem i masz prawdziwą pasję!