Zamówiłeś Destiny? Zagrasz już w przyszłym tygodniu!

Wszyscy, którzy złożyli lub złożą zamówienia przedpremierowe na grę Destiny będą mogli przetestować ją od 17 lipca (PS3, PS4) i 23 lipca (Xbox 360, Xbox One) do 27 lipca.

Choć wersja beta długo nie potrwa to może okazać się, że twórcy – tak jak w przypadku wersji alpha – zdecydują się przedłużyć graczom zabawę. A jeśli wczesny dostęp do niepełnej wersji gry Was nie interesuje warto rzucić okiem na fajną edycję kolekcjonerską.

Ghost Edition zawierać będzie replikę Ghosta, czyli robota w kształcie trójkątnej kostki, który towarzyszy nam podczas rozgrywki. Nie będzie to jednak zwyczajna figurka – gadżet będzie świecił się oraz odtwarzał poszczególne wypowiedzi charakterystycznym głosem Petera Dinklage’a. Oprócz tego w zestawie znajdziemy jeszcze: pocztówki, mapę nieba, poradnik dotyczący broni i uzbrojenia, list wprowadzający, naszywkę, naklejkę, slajdy i metalowe opakowanie. Dodatkowo otrzymamy także season pass, który zagwarantuje nam dostęp do dwóch DLC wydanych po premierze gry – The Dark Below i House of Wolves (misje fabularne, areny do trybu multiplayer, dodatkowe zadania do trybu kooperacji, bronie i ekwipunek). Edycja ta kosztować będzie około 150 dolarów.

Do wyboru dostępna będzie także edycja uboższa o replikę Ghosta, list wprowadzający, slajdy, naszywkę i naklejkę w cenie około 100 dolarów. Dla tych graczy, którzy preferują tylko bonusy cyfrowe przygotowano też edycję Digital Guardian, w której znajdziemy dostęp do dwóch DLC i dodatkowe wyposażenie w ekwipunku. Ta przyjemność kosztować ma 90 dolarów.

Jeśli nie wiecie jeszcze czym jest Destiny zachęcam do przeczytania naszych wrażeń z wersji alpha. Pełna wersja gry pojawi się na konsolach nowej i starej generacji 9 września tego roku.

0
Źródło: eurogamer.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.