Apple: 9 września dowiemy się wszystkiego

Apple: 9 września dowiemy się wszystkiego

Sądząc po samym wyglądzie zaproszenia, trudno naprawdę wywnioskować, jakich produktów dotyczyła będzie zbliżająca się impreza. Choć warto na marginesie powiedzieć, że internetowi fani firmy Apple nawet na podstawie samego zaproszenia wyciągnęli co najmniej 10 różnorakich hipotez. Dla przykładu: jeśli odwrócimy zaproszenie do góry nogami, to dziewiątki zamieniają się w szóstki, co jednoznacznie pokazuje, że chodzi o premierę iPhone’a 6. A jak dodamy 9+9, odejmiemy od tego 2 i jeszcze dodamy 14, to otrzymamy liczbę 30 – bez wątpienia jest to bezpośrednie nawiązanie do 30 rocznicy premiery pierwszego Mac-a. Pozostałe hipotezy są równie ciekawe i “wiarygodne”…

Tak czy siak, rzeczywiście najbardziej prawdopodobnym produktem, jaki obejrzymy oficjalnie już za kilka dni, jest niewątpliwie nowy iPhone 6, w jednej lub od razu w dwóch wersjach rozmiarowych. Być może zobaczymy także nowego, znacznie większego iPada, no i przede wszystkim pierwszy inteligentny zegarek firmy Apple. Czy jednak iWatch rzeczywiście zostanie zaprezentowany? Tego oczywiście nie wiemy. Premierom sprzętowym będą naturalnie towarzyszyć nowości programowe – nowe funkcje iOS-a, a może też OS X.

Na pocieszenie i pobudzenie wyobraźni, przedstawiamy wam gigantyczną galerię przedstawiającą wyobrażenie Martina Hajeka na temat wyglądu nowego zegarka firmy Apple. I to w dwóch wersjach: iWatch C i iWatch S: