Multifunkcyjny gamepad C.T.R.L. R. od Mad Catza

Zagrasz nim na pececie, macu i na tablecie z Androidem

Bezprzewodowy gamepad C.T.R.L. R. został zaprojektowany z myślą o graczach, którzy cenią sobie pełną swobodę podczas gry. Pad wyposażony jest w tradycyjne przyciski, d-pad oraz 2 analogi, a także przyciski play, stop, przewijanie do zarządzania mediami. Dzięki funkcjonalności i wysokiej jakości wykonania, gracz dostaje do ręki doskonały instrument do osiągania zwycięstwa.

Dzięki technologii GameSmart, pad współpracuje z wieloma mobilnymi urządzeniami. Zaletą tego rozwiązania jest uniwersalna kompatybilność z komputerami PC, Mac, a także iPhonem, iPadem oraz innymi urządzeniami z systemem: Android, Windows Phone czy Microsoft Surface. Bez względu na to czy używasz laptopa, PC-ta czy tablet, C.T.R.L. R jest zawsze gotowy do pracy. Po sparowaniu z aplikacją Mad Catz GameSmart, użytkownik uzyskuje możliwość dostosowania profili i ustawień gamepada w różnego rodzaju grach.

Zintegrowane przyciski multimedialne

Dzięki funkcji zdalnego sterowania, możesz zarządzać popularnymi mediami, które opierają się na transmisji strumieniowej takimi jak: YouTube, HBO GO, czy Twitch TV.

Technologia Bluetooth Smart

Bluetooth Smart to nowa, energooszczędna wersja Bluetooth, która szybko staje się standardem dla urządzeń najnowszej generacji peryferiów gamingowych. Łączenie urządzeń i konfiguracja w oparciu o Bluetooth Smart przebiega łatwo i szybko. Dzięki temu w ciągu kilku sekund, bezproblemowo podłączysz kontroler do PC-ta, Maca, tabletu, laptopa lub smartfona.

Trzy tryby pracy

Pad C.T.R.L. R. wyposażono w trzy tryby pracy, aby korzystanie z kontrolera stało się jeszcze przyjemniejsze. W trybie myszy, ekran dotykowy jest zastąpiony przez pad, który śledzi ruchy przypisując nawigację do przycisków akcji i lewej gałki analogowej. Dzięki trybowi PC, urządzenie świetnie współpracuje z komputerami PC i Mac. Tryb GameSmart to doskonała opcja współpracy z urządzeniami z systemem Android.