Tak tanio jeszcze nie było!

Tak tanio jeszcze nie było!

Najnowszy produkt Goclever – tablet Insignia 1010 Business – to pełnoprawna maszyna do pracy, wyposażona w system operacyjny Windows 8.1, pakiet biurowy MS Office 365 Personal (z roczną licencją), procesor Intel Atom Z3740D oraz klawiaturę-etui. Sprzęt jest również wyposażony w dwie kamerki 2Mpix.

Ciekawym rozwiązaniem jest również technologia Intel Wireless Display (Intel WiDi). Goclever Insignia 1010 Business pozwoli na bezprzewodowe przesyłanie obrazu do urządzeń zewnętrznych – monitora, telewizora czy projektora. Wyświetlanie prezentacji biznesowych z tabletu na wielkim ekranie w sali konferencyjnej czy filmów na telewizorze, jest proste i intuicyjne w konfiguracji.

Dodajmy, że w urządzeniu zastosowano ekran 10.1″ (16:10, 1280×800 pikseli, multi-touch do 10 punktów) wykonany w technologii IPS. Pod jego powierzchnią, oprócz wspomnianego procesora Intel Atom (Z3740D, 1,33 GHz z możliwością zwiększenia taktowania do 1,83 GHz, dzięki technice Turbo Boost), znajduje się zintegrowana karta graficzna Intel HD Graphics. Układ ten jest wspomagany przez 2 GB pamięci operacyjnej RAM (DDR3), a swoje dane użytkownik może zapisywać we wbudowanej pamięci eMMC flash o pojemności 32GB lub na wymiennych kartach microSD (max. do 64GB).

Specyfikację uzupełniają m.in. bateria o pojemności 8000mAh (wystarczająca na ok. 6 godzin pracy), złącza microUSB 2.0 OTG, dzięki któremu podłączymy urządzenia peryferyjne czy modem 3G, a także port miniHDMI, głośniki, mikrofon oraz wyjście słuchawkowe. Producent nie mógł zapomnieć również o module Wi-Fi (b/g/n) oraz Bluetooth (4.0).

Limitowana ilość Goclever Insignia 1010 Business pojawi się w sprzedaży 27 sierpnia w sklepie X-KOM.pl w premierowej cenie 999 zł. Tablet, jak wszystkie urządzenia polskiego producenta, jest objęty 24-miesięczną gwarancją, w tym 12 miesięcy w wygodnym systemie door-to-door.