World of Tanks pozwala na bezpośrednią transmisję rozgrywki na Twitch.tv!

Wargaming ogłasza premierę modyfikacji wspieranej oficjalnie przez firmę, która pozwala transmitować rozgrywkę bezpośrednio z World of Tanks oraz World of Warplanes wprost na własny kanał twitchowy. Twitch to wiodąca platforma video i społecznościowa dla graczy. Od teraz każda bitwa w tytułach Wargaming wydanych na komputery osobiste może być transmitowana za pomocą jednego kliknięcia – z Twojego komputera do widzów platformy Twitch.

Od momentu uruchomienia oficjalnego kanału firmy Wargaming na Twitch, ilość transmitujących graczy rozgrywki w World of Tanks i World of Warplanes podwoiła się, a liczba oglądających wzrosła o 18%.

„Wargaming konsekwentnie tworzy emocjonujące materiały, które społeczność twitchowa docenia i lubi,”

powiedział Brooke Van Dusen, dyrektor rozwoju biznesowego w Twitch.

„Jako dowód na to, niech świadczy fakt, że World of Tanks jest co miesiąc w topowych tytułach, a integracja tego narzędzia powinna tylko pomóc w osiąganiu jeszcze lepszych rezultatów.”

„Cieszymy się z dostarczenia graczom modyfikacji WG Stream do World of Tanks i World of Warplanes,”

powiedział Mike Turner, wiceprezes rozwoju biznesowego w Wargaming.

„Możliwość transmisji dynamicznej akcji z obu tytułów rzeszom użytkowników Twitch jest bardzo istotne dla naszej firmy. WG Stream daje naszym pilotom i czołgistom możliwość podzielenia swoimi największymi sukcesami milionom oglądającym na całym świecie.”

Modyfikacja o nazwie „The WG Stream mod” została zaprojektowana zarówno dla początkujących, jak I zaawansowanych graczy. Przystępny interfejs pozwala transmitować swoją rozgrywkę już z poziomu garażu i hangaru, przypisywać skróty klawiszowe aby zarządzać streamem i oferuje wiele ustawień do optymalizacji jakości materiału. Modyfikacja będzie ciągle rozwijana, aby dawać graczom jak najwięcej przyjemności z jej korzystania.

Modyfikację pobierzecie stąd: World of Tanks World of Warplanes

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.