Destiny już w polskiej dystrybucji!

Gra zdobyła ponad 180 nagród i nominacji stając się jedną z największych premier tego roku w rozrywce elektronicznej. W lipcu odbyły się testy wersji beta gry, w których wzięło udział ponad 4,6 miliona unikalnych graczy, co czyni ją największą betą nowego tytułu na konsolach.

Firma Activision, wydawca światowych hitów, takich jak Call of Duty czy Skylanders, poinformowała, że Destiny jest najchętniej zamawianą grą w przedsprzedaży w historii nowych tytułów na konsole. Twórcy gry liczą na kolejne miliony użytkowników, którzy wkroczą w świat Destiny już dziś.

Destiny to produkcja, w którą włożyliśmy nasze serca i całe pokłady kreatywności — mówi Eric Hirshberg, prezes Activision Publishing.

Czujemy, że prezentujemy coś wielkiego – nie tylko na rynku gier, ale i w całej popkulturze. Czujemy entuzjazm i ogromne wsparcie ze strony naszych fanów i partnerów handlowych.

Destiny to gra, którą zawsze chcieliśmy zrobić — powiedział Harold Ryan, prezes Bungie

. – Od lat marzyliśmy o takim uniwersum, dlatego nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani otwierając drzwi do świata Destiny i umożliwiając fanom kreowanie własnych, niepowtarzalnych historii. Dla nas nowa generacja gier opiera się na interakcji graczy, którzy przeżywają przygody pełne akcji.”

W sprzedaży dostępny jest także Karnet rozszerzeń Destiny umożliwiający rozbudowanie przygody z Destiny. Karnet zawiera dwa rozszerzenia (pierwsze z nich pojawi się już w grudniu)., które zawierać będą nowe misje w trybie kampanii, kooperacji i areny dla trybu multiplayer. Dodatkowo, pojawią się w nich nowe bronie, zbroje i wyposażenie do zdobycia.

Gra dostępna jest na platformy PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One oraz Xbox 360.

0
Źródło: ABC Data
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.