Polska aplikacja dla kierowców wyróżniona przez Samsunga

Nie dalej jak dwa miesiące temu, producent Yaosika (Neptis S.A.) zadebiutował na giełdzie NewConnect. Krótko potem aplikacja po raz pierwszy wyszła poza granice kraju podbijając smartfony kierowców na Litwie, a teraz przyszedł czas na kolejny krok – dostępność aplikacji w Samsung Galaxy Apps.

Samsung Galaxy Apps to platforma umożliwiająca dostęp do różnorodnych, wybranych przez Samsunga najlepszych aplikacji. Znajdujące się w Samsung Galaxy Apps aplikacje przechodzą testy badające zgodność i kompatybilność, i są dostosowane do urządzeń marki Samsung. Stawia się, przynajmniej według zapewnień Samsunga, na aplikacje o najwyższej jakości, które oferują unikalne funkcje. W Polsce zespół Galaxy Apps skupia się na promowaniu najlepszych lokalnych aplikacji, przygotowanych przez polskich deweloperów, z myślą o rodzimych odbiorcach. Od teraz w gronie wyselekcjonowanych aplikacji znajduje się również znany w środowisku kierowców Yanosik.

Jest to najpopularniejszy komunikator dla kierowców w Polsce, który może pochwalić się największą społecznością użytkowników a w przypadku tego typu rozwiązań, opartych na działaniu społeczności, jej liczebność jest czynnikiem kluczowym. Obecnie z aplikacji korzysta już ponad 600 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie, którzy każdego miesiąca pokonują ponad 200 mln km. Do systemu trafia ponad 5 mln zgłoszeń miesięcznie. W ostatnim czasie padł kolejny rekord liczby korzystających z Yanosika w tym samym momencie – ponad 112 tys. kierowców. Aplikacja dostępna jest na systemach: Android, iOS, Windows Phone oraz BlackBerry 10 i łącznie na wszystkich platformach została pobrana już ponad 2 mln razy.

0
Źródło: Neptis
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.