Powrót największej serii gier przygodowych w Polsce

The New Adventure Collection to propozycja dla wszystkich fanów przygodówek, którzy preferują tradycyjne wydania gier w pudełkach, w polskiej wersji, z drukowanymi instrukcjami i atrakcyjnymi materiałami dodatkowymi.

IQ Publishing postanowiło wznowić kolekcję gier przygodowych. W serii The New Adventure Collection znajdziemy premierowe, nigdy wcześniej nie wydane gry w pudełkowym wydaniu.

Pierwszym tytułem, który zostanie wydany w ramach serii będzie Face Noir, gra zrealizowana w klasycznym stylu point&click, przygotowana przez włoskie studio Mad Orange. Face Noir, wzorowana na twórczości Raymonda Chandlera, mistrza kryminałów, przenosi nas w lata 30′ XX wieku, do Stanów Zjednoczonych z okresu Wielkiego Kryzysu. Targany korupcją, bezrobociem i przestępczością Nowy Jork będzie miejscem tajemniczego śledztwa prowadzonego przez Jacka del Nero, w przeszłości policjanta a teraz prywatnego detektywa. Aby nie ujawniać zanadto szczegółów historii zdradzimy tylko, że intryga zaczyna się od śmierci Jacka… Cała rozgrywka została osadzona we wszechogarniającym klimacie noir oddającym ducha mrocznych czasów, w których toczy się historia. A w tle pobrzmiewa nastrojowy jazz z początku XX wieku.

Gra Face Noir zostanie wydana 12 września br. w cenie 49,90 zł. Pudełkowa wersja gry zawierać będzie kolorową, drukowaną instrukcję oraz kolekcjonerski plakat. Na płycie z polską wersją językową gry znajdzie się klimatyczny soundtrack liczący 10 utworów jazzowych z gry. Zainteresowani gracze mogą już dziś pobrać bezpłatną wersję demonstracyjną.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.