PS4 w kolorze Mroźnej Bieli już w sprzedaży

W grze Destiny, stworzonej przez twórców Halo i firmę, dzięki której znamy Call of Duty, wcielamy się w strażników ostatniego miasta na Ziemi. Otrzymujemy do dyspozycji niewiarygodną moc i musimy badać starożytne ruiny naszego Systemu Słonecznego. Od czerwonych wydm Marsa po bujne dżungle Wenus zadaniem graczy jest walka z wrogiem o odzyskanie tego, co utracone i tworzenie własnej legendy bohatera.
PS4 w kolorze Mroźnej Bieli już w sprzedaży
Od czasu premiery, niecałe dziesięć miesięcy temu, system PS4 sprzedał się na całym świecie w ponad 10 milionach sztuk, a gracze kupili ponad 30 milionów gier na PS4. Premiera PS4 Mroźna Biel w pakiecie z Destiny daje nowym graczom jeszcze większy wybór co do tego, w jaki sposób chcą dołączyć do kolejnej generacji gier wideo.

Pakiet PS4 Mroźna Biel z Destiny zawiera wszystkie niezrównane, dostępne obecnie funkcje systemu i samej gry, wraz z kilkoma dodatkami do rozgrywki, dostępnymi wyłącznie dla kupujących pakiet. Znajdują się wśród nich misje z edycji specjalnej, nowe mapy oraz większy wybór broni i amunicji.