Star Conflict: Inwazja rozpoczyna się dziś!

Stworzona przez Star Gem Inc, Star Conflict, to darmowa gra akcji MMO, której akcja toczy się w przestrzeni kosmicznej. Gracze wcielają się w postaci elitarnych pilotów, którzy walczą w ogromnym międzyplanetarnym konflikcie. Z okazji premiery gracze mogą wziąć udział w specjalnym wydarzeniu i wygrać cenne nagrody.

Wersja 1.0 przynosi nowy tryb rozgrywki – Invasion Mode. Z tej okazji gracze, przez najbliższy tydzień, mogą wziąć udział w walce przeciwko najazdowi obcych. Im więcej wrogich statków zostanie

zniszczonych, tym większa nagroda dla wszystkich biorących udział w wydarzeniu.

Warto zauważyć, że choć Oculus Rift nie trafił jeszcze do sprzedaży w wersji konsumenckiej producenci zadbali o to, by posiadacze egzemplarzy developerskich (DK2) mogli w pełni cieszyć się doświadczeniem w wirtualnej rzeczywistości.

Invasion Mode (od dziś dostępne dla wszystkich graczy) to historia rasy obcych, która zaginęła w innym wymiarze czasu i przestrzeni. Teraz obcym udało się znaleźć drogę powrotną, ale ich zamiary nie są pokojowe – wracają z planem inwazji. Użytkownicy Star Conflict będą mogli zjednoczyć siły, tworząc drużynę do 4 graczy, która ruszy na eksplorację nowego obszaru Open Space. Podczas podróży czeka ich mnóstwo zadań PvP i PvE z całą serią nowych przedmiotów, które mogą posłużyć do stworzenia unikalnego uzbrojenia i opancerzenia statków.

Klienta gry możecie pobrać bezpłatnie z TEGO linku.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.