Tęskniliście za telefonami z klapką?

Wine Smart mimo, że na pierwszy rzut oka prezentuje się archaicznie, to jednak jest smartfonem o całkiem przyzwoitych parametrach. Innymi słowy – wcale nie jest dedykowany tylko starszym ludziom mającym problemy z obsługą dotykowych wyświetlaczy.
Tęskniliście za telefonami z klapką?

Smartfon posiada 3,5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 320 x 480 pikseli, czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM i 4 GB pamięci wewnętrznej z opcją rozszerzenia o karty microSD. Nie zabrakło także dwóch kamer – głównej o rozdzielczości 8Mpix i diodzie LED oraz dodatkowej o rodzielczości 0,3 Mpix. Z internetem użytkownik połączy się dzięki modułom WiFi lub LTE. Smartfon został ponadto wyposażony w akumulator o pojemności 1700 mAh, a całość ma działać pod kontrolą najnowszego Androida.

LG Wine Smart zadebiutuje na koreańskim rynku już 26 września. Cena urządzenia nie została podana. Nie wiemy także, czy producent zamierza wprowadzić smartfon na europejski rynek. Ale gdyby zaszła taka możliwość, wrócilibyście do takiej konstrukcji?